Imprezowe wakacje z Impacto i Active Summer

7 września 2018

Okres wakacyjny to idealny czas na zapoznanie się z Kinnie. Po pierwsze dlatego, że gasi pragnienie, jak żaden inny napój gazowany, po drugie, że jesteśmy tam gdzie koncerty, taniec i dobra zabawa.

Zaczęliśmy nad morzem, gdzie w ramach projektu „Active Summer” z Radiem Zet chcieliśmy pokazać, że ruch to zdrowie! Przez pięć niezwykle słonecznych i pracowitych tygodni, razem z marką B:Fit i naszymi ambasadorkami, organizowaliśmy pokazy fitnessowe i taneczne, zachęcając plażowiczów do wspólnej zabawy i aktywnego spędzania urlopu.

Wieczory uświetniał nasz zespół Impacto, podróżujący z Kinnie Busem. Szczególnie ciepło został przyjęty w Kołobrzegu, w barze Mola- co zaowocowało dłuższą współpracą. W tym momencie muzycy grają koncerty w całej Polsce, wprowadzając iście karaibski nastrój. Generalnie taniec i dobra muzyka towarzyszą nam od kiedy Kinnie pojawiło się w naszym kraju. Jednym słowem, żyj chwilą, baw się i spędzaj dobrze czas! Tańcz, śpiewaj, słuchaj muzyki- poczuj relaks, pozytywną energię! Baw się razem z nami!